61 - Chadova tajná zbraň

25. února 2013 v 19:23 | Dark Absol |  Ryanovo dobrodružství - Tajemství Hoennu
Kaarmemu začal blikat indikátor na jeho holografickém telefonu. Znamenalo to příchozí hovor. Císař stiskl tlačítko a objevil se Keeganův hologram.
"Copak chceš?" zeptal se Kaarme.
"Můj pane… mám pro vás velmi důležitou zprávu. Máme smaragd a jsme na cestě k vám."
"Výborně, výborně… ale slyšel jsem, že Rayquaza zachránil Hoenn a pak zmizel!" zavrčel Kaarme.
"To ano… ale… počítám, že se na Nebeský oblouk vrátí. A se smaragdem ho můžete snad ovládnout, ne?!" řekl mu Keegan.
"Doufám. Takže máte Conollyho?"
"Ne, pane… Conolly smaragd nemá. To jeho kamarádka je tou vyvolenou. Máme ji zajištěnou a v bezpečí ji k vám dopravíme, to vám zaručuji."
"Dobrá. Tak mi ji sem přiveďte. Mám tajnou skrýš blízko Pacifidlogu. Přiveďte mi jí tam. Nejdřív z ní chci vytáhnout nějaké informace, takže ji nezabíjejte!"
"Rozkaz," kývl Keegan a jeho obraz zmizel.
***
Mezitím, na ostrově Maracosta…
Křup, křup… BOOM! Ozval se rachotivý zvuk a kamenná bariéra byla rozbořena.
"Co to?!" rozčiloval se Jack.
"Chade… ty jsi fakt… úžasnej," řekl Darren. Chad se na něj široce usmál.
"Zdá se, že ho tady nechali. Ostatní jsou pryč," zamumlal Wyatt.
Jack začal tleskat. "Výborně, opravdu výborně! Jste první, kdo se dostal z kamenné pasti mých Pokémonů. Jaké umění… pro bandu srábků!"
"Cože?! Kdo je tady srábek?!" naštval se Ryan.
"Já ti dám srábka! Tenhle blázen je můj!" zavrčel Connor a vytáhl ball.
"Přestaňte, vy dva. Ostatní nám zmizeli a když se budeme zdržovat, Kris nám unikne. Kašli na něj!" řekl mu Wyatt.
"Hele, dokázali jsme prorazit bariéru toho klauna, jak silnej může ještě být?" řekl Connor, "sejmu ho sám! Growlithe, plamenomet!"
"Tak to prrr, prcku. Goleme, bojuj! Valivý útok, teď!" Golem nejen že odrazil plamenomet, ale také Growlitha odhodil pryč.
"To snad není možný! Glaceone, zamraz toho Golema!" hodil Ryan svůj ball.
"Ani náhodou! Machoku, odpálkuj ho kladivovou paží!" Ryanův bleděmodrý lišák dostal tvrdou ránu do břicha a padl na zem. Ryan ho vrátil zpět.
"Výborně. A teď vás dokončím!" chechtal se Jack a připravil se na boj. Nejenom jeho Pokémoni, ale také on sám byl silný a Connor s Ryanem to poznali…
"A vás ostatní si dám jako zákusek! Chachacha! Rampardosi! Tyranitare! Kamennou hrobku!" Jack opět chtěl vytvořit kamennou bariéru.
"Tak to tedy ne! Snorlaxi bojuj! Odraz ty balvany!" povolal Chad spícího obra. Ale zdálo se, že neměl zrovna spací období. Vrhl se do akce a rozmlátil všechny kameny. Chad ho za to pochválil a dal mu za odměnu bednu s jídlem. Nicméně teď se dostali Jackovi z dohledu.
***
"Má paní, proč jsme svolali poradu Aliance?" divila se Sandra.
"Protože mám něco důležitého… podle senátorky Brayové, které Alianci zastupuje, bychom měli tu dívku použít jako návnadu na Kaarmeho. Jenže… počítám s tím, že jí zabije. Mám tedy zastavit záchrannou operaci?" řekla Tamara.
"Ani náhodou!" ozval se Tabitha.
"Taky souhlasím. Ale pokud je nezastavím a nenechám tu dívku dostat ke Kaarmemu, tak přestane podporovat Alianci a pokud nás nebude podporovat, tak budeme ve větším nebezpečí!"
"Já bych měl nápad, jak je zastavit a přitom jim pomoci!" ozval se najednou překvapivě Damion.
"Cože?! Jak?!" divila se Tamara.
"Tak poslouchejte…," začal Damion se svým plánem.
"Tak tohle je skvělý nápad!" pochválil ho Archie.
***
Darren a ostatní teď seděli v křoví, daleko z Jackova dosahu.
"Takže, hoši, nemáme na vybranou. Musíme se rozdělit," usoudil vůdce skupiny.
"Ale… proč?" divil se Ryan.
"Darren má pravdu, je to nejlepší řešení. Neměli bychom plácat energii všichni na tohohle hlupáka. A navíc, nebude to lehké… Jenže každou minutu se ostatní Kaarmeho poskoci blíží ke břehům oceánu. Tam na ně čeká loď. Pokud je do té doby nechytíme… bude pozdě a Kris už nebude mít žádnou naději," souhlasil Wyatt s Darrenem.
"Takže… Wyatte, vezmi ostatní a já s Ryanem toho hňupa zastavíme, ano?"
"Dobře," kývl Wyatt.
Jacka zřejmě už čekání unavilo. Povolal Golema, který použil zemětřesení. "Aháá, tady jste, krysy!"
"Připrav se na boj, smetáku!" zavrčel Darren.
"Co chceš dělat, zase použít toho Xatu? To nemá cenu, příteli. Stejně nemáš šanci!" řekl Jack. A měl pravdu, přes praskliny k zemi se stín nedostal.
"Už vás mám plný zuby. Machoku, rozmázni ty hlupáky supersilou!"
Machoke se rozzářil a vzal do rukou OHROMNOU masu hlíny a kamení. A měl v plánu jí hodit. A jentaktak se našim přátelům podařilo uniknout. Jack se pak objevil zničehonic za nimi a chytil Darrena.
"Takže ty jsi ten velitel?! Jakej blbec. O tebe se postarám v první řadě!" zavrčel Jack a odhodil Darrena pryč. Chad ale bleskově zareagoval, takže Darrenův pád ztlumil Snorlaxův pupek.
"Díky, kámo," usmál se Darren.
"Chachacha! Vy jste ještě větší hlupáci, než jsem si myslel. Chtěl jsem vám pomoct a vy takhle?! Když je velitel blbec, tak celá skupina je na nic!"
"Co to žblebtáš?! Já tě pora…," začal Ryan, když v tom ho zastavil Chad.
"Já ho porazím, tenhle hlupák je můj. Vy běžte!"
"Ale… Chade…,"
"Neboj se, Darrene. Mám tajnou zbraň. Dej ostatním tyhle pokémonské léky, ano?" řekl Chad a hodil váček Darrenovi.
"Ale, Chade, to je…," řekl Darren. Asi chtěl říct nebezpečné, ale přerušil je Jack, který povolal Rampadose, který zaútočil ostrými kameny.
"Tak to ne! Říkal jsem, že tvůj soupeř jsem já! Braň je obranným stočením, Snorlaxi!" řekl svému tlustému Pokémonovi Chad. A podařilo se. Snorlaxe zasáhly všechny úlomky, ale zdálo se, že mu ani moc neublížily. Darren a ostatní rychle utekli.
"Ty hňupe. Prostě tě porazím a pak rozdrtim tvý kámoše. Udělám si z tvejch Pokémonů svačinku! Rampardosi! Zenový hlavový útok!" Rampadosova hlava se rozzářila a chystal se vrazit do Snorlaxe hlavou. Chad zalovil v kapse. Objevil tam tři tajemné pilulky. Chadův otec totiž pracoval ve firmě, která vyráběla různé léky a posilující prostředky pro Pokémony. A toto byla jejich specialita.
"Vrať se, Snorlaxi. Ještě tě budu potřebovat. Do boje, Donphane!" provedl Chad změnu, "a vezmi si tady tu zelenou pilulku. Rampardos se na chvíli zastavil.
"Pilulky?! Co to má znamenat? Rampardosi, znič ho!" řekl Jack.
"A teď valivý útok, Donphane!" Donphan se roztočil, že připomínal pneumatiku. A pak… BOOOM! Vrazil do Rampardose a ten odletěl kamsi do daleka.
"Cože?! Co to má znamenat?! Co je to za čertovinu?! Rampardosi, vrať se!" zavrčel Jack a odvolal Rampardose.
***
Ryan, Darren, Connor a Wyatt utíkali dále lesem. Během toho si rozdělili léky od Chada.
"Darrene… zdá se, že Chad měl nějakou tajnou zbraň. Myslíš, že má nějakou šanci toho tlusťocha porazit?" zeptal se Wyatt.
"No… doufám. Zdá se, že si pro tuto misi vzal speciální pilulky. Každá z nich posiluje vlastnosti Pokémonů. Jsou tři: Zelená, žlutá a červená. V každé z těchto pilulek je ohromné množství energie. Ale… každá má vedlejší účinek.
"Jaké jsou účinky těch pilulek?" zeptal se Ryan.
"Tak poslouchejte. Jak jsem řekl, jsou tři. Nejprve zelená pilulka. Ta zvyšuje útočnou sílu Pokémona desetkrát. Ovšem poté pocítí Pokémon vnitřní bolest a bude mnohem zranitelnější. Pak je tu žlutá pilulka. Ta zvyšuje útočnou sílu a obranu padesátkrát. Pokémon, který tu pilulku sní se stane velmi silným postrachem pro soupeře. Jenže… Pokémon rychle tuto masivní sílu ztratí a pak se nemůže několik minut hýbat. A nakonec červená pilulka. Ta zvýší útok, obranu a rychlost stokrát. Pokémon, který ji pozře je téměř nepřemožitelný. Ovšem vedlejší účinek je… že Pokémon je potom v ohrožení života," vysvětloval Darren, "Chade… doufám, že se ti to podaří jen s tou zelenou," zamumlal.
***
"Tak a teď to skončíme! Donphane, štěrbinový útok!"
"Mě nedostaneš! Machoku, volím tebe!"
Donphan udeřil oběma předníma nohama do země a ta začala praskat. Jack uskočil pryč a Machoke spadl do díry.
"Výborně…," zamumlal Jack.
"To je ale necita ke svým Pokémonům," zamumlal Chad, "už jsem skoro u cíle?"
"Už mi lezeš na nervy, zmetku. Chceš mě snad zabít, nebo co?! To se ti nepovede. Goleme! Postarej se o toho Donphana!"
Kamenný Pokémon se vrhnul na rozjetého Donphana. A pak… ho přetlačil a srazil k zemi. Donphan ale ještě nebyl poražen.
"Cha! To ti nikdo neřek? Ve skupině je vždycky jeden slabej článek. Je každýmu pro srandu a vždycky je tenhle šmejd poražen jako první! Chachachá! Přesně to jsi ty!" zasmál se Jack, "nemáte žádnou šanci proti nám! Jste jen smetí, který je třeba uklidit! Dokonči to, Goleme! Tvrdý střet!"
Golem se vrhl na bezmocného Donphana a vrazil do něj svým těžkým kamenným krunýřem. Donphan už se stěží pokusil zvednout.
"Co jsem říkal? Tvý Pokémoni jsou tak slabí! Někdo jako ty by se sem neměl dostat! Ale to není tvoje vina. Za to může ten váš tupej velitel! Tak Goleme a teď je dokonči. Jak toho Donphana, tak toho slabocha! Valivý útok!"
Golem se proměnil v obrovský, valící se balvan. A pak… Vrazil do Donphana a ten vrazil do Chada.
"Jak jsem říkal. Jsi úplnej blbec. Nemáš tu co dělat!" řekl Jack. Chad si otřel slzy.
"Tak a dost! Z Darrena si nikdo srandu dělat nebude! Do boje, Donphane! Vezmi si žlutou pilulku! Ještě jsem neprohrál, sádelníku!" řekl Chad a dal Donphanovi druhou ze tří pilulek.
"Cože jsi to řek? Ty malej…! Valivý útok!"
"Zemětřesení!"
Země se začala prudce otřásat a Golem neměl žádnou šanci. Spadl do díry, která se objevila pod ním.
"Kdo je tady slaboch, co?" zasmál se Chad. Ale ne nadlouho… Golem se vynořil z podzemí a zasáhl Donphana. Oba soupeři potom padli…
"Tak tohle bude zajímavý. Nikdo mě ještě takhle nedostal. Ale tohle končí tady a teď! Tyranitare, volím si tebe!"
Z Pokéballu vyskočil ohromný zelený ještěr, připraven bojovat.
"Snorlaxi! Musíš mi pomoci!" povolal Chad Snorlaxe, který už byl trochu oslabený.
"Tyranitare, znič toho spícího žrouta! Použij mlátivý útok!"
Chad neměl ani šanci zareagovat. Tyranitar se na Snorlaxe vrhl a začal ho mlátit, škrábat a kousat. Snorlax se vůbec nemohl bránit. Když Tyranitar skončil, byl Snorlax pěkně zřízený.
"Chachachachá! Co jsem ti říkal? Ten slaboch nemá šanci! Skonči to. Giga dopad!"
"Snorlaxi, rychle uskoč!"
Snorlax poslechl. Jenže… Tyranitar zasáhl Chada a to bylo ještě horší. Nemohl se zvednout.
"Tak co? Jaký to je bejt srabíkem, kterej vždycky prohraje?! Nemáš žádnou šanci, tlustoprde. Tvoji kámoši tě obětovali jako bezcennou šachovou figurku! Haha!" zasmál se Jack a snědl Chadovy poslední brambůrky.
"Ach, Darrene… mám skutečně nějaké přátele?" zamumlal Chad.
"Odpočívej v pokoji, ty nulo. Neboj, najdu tvoje kámoše a pomstim tě za to, že tě obětovali. Chachá!" řekl Jack.
***
"Co to děláš, Darrene?" zeptal se Connor. Darren vyškrábával něco do kůry stromu nožem. Byla to nějaká šipka.
"To je pro Chada. Aby nás pak našel. Věřte mi. On toho tlusťocha porazí. A až to udělá, půjde za námi!" řekl Darren.
"Jestli tomu věříš ty, tak my taky!" souhlasil Ryan.
"Správně!" ozval se Connor.
***
Mezitím…
"Do háje, ten Jack má zpoždění. Co ho mohlo zdržet? Tomu nevěřím, že by ty hlupáky nesejmul," řekl Zack.
"S tím jeho apetitem? Každýho chce úplně zničit a pak mu sežrat jeho jídlo, tlustoprd jeden," řekla na to Tracy.
"Měl jsem tam jít já. Já bych je rozmlátil rychleji," usoudil Keegan, který teď hlídal bednu s Kris.
***
"Tak. Řekni sbohem! Tyranitare, sejmi toho hlupáka! Použij kamennou hrobku a pohřbi ho!"
"Ne… Zastavím tohohle maníka… i kdybych měl umřít! Snorlaxi! Vezmi si tohle!" řekl Chad a hodil Snorlaxovi červenou pilulku. Najednou byl Snorlax ozářen tajemnou aurou.
"Vyskoč a znič ty kameny!" řekl Chad. Snorlax byl tak rychlý, jako žádný jiný Snorlax. Rozmlátil kameny pěstí v okamžiku.
"Co to má bejt?! Použij rychle něco, Tyranitare!!"
"Ani to nezkoušej. Snorlax je teď stokrát silnější a rychlejší, než kdy jindy. Sražení!" Bum. Tyranitar upadl, ani neviděl, odkud to přišlo. "To máš za to, že jsi mi říkal srabíku, tlustoprde a že jsi pomlouval mé přátele! Další útok už tvůj Pokémon nevydrží! Giga dopad!"
"Néé! Nedělej to!!" prosil Jack. Jenže bylo už pozdě. Snorlax zaútočil tak silně, že ani takový silný Pokémon jako Tyranitar neměl šanci. Jack si ani nevšiml, že se řítí do pasti v zemi byla velká a hluboká díra, kterou tam zanechal Donphan. Pak se ozvalo jen… Néééé! A Jack byl pryč.
"Výborně Snor… Aaah!" zařval Chad, když viděl, jak Snorlax padá do mdlob. Okamžitě ho vrátil, ale neměl sílu se zvednout…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama