68 - Hořké chvilky

27. února 2013 v 8:00 | Dark Absol |  Ryanovo dobrodružství - Tajemství Hoennu
Ryan a Kris se dostali k mohutnému vodopádu. A vypadalo to, jako by dívka konečně zastavila.
"Kris! Prosím, vyslyš mě!!" zavolal na ni z posledních sil. Ona se na něj otočila… Podívala se na něj s opovržením a pak se zase chystala odejít.
"Co? Zase se budeš snažit utíkat?!" řekl Ryan. Kris se na něj otočila podruhé… a Ryan polkl. Bylo na ní něco divného. Její oči neměly svou obvyklou zelenou barvu, ale byly rudé a se zúženými zorničkami.
"Je mi to líto, ale je konec. Už nehodlám hrát ty vaše stupidní hry…," zasmála se dívka. Ryan neodpověděl. Co se to stalo? Kris ho přeci měla moc ráda, možná i milovala, ale najednou… jako by obrátila list… zčistajasna… Ryanovi začaly kapat z očí slzy. Ruce měl sevřené v pěst a byl velice rozrušený.
"Kris… Proč… Proč mi tohle děláš… myslel jsem, že jsme přátelé! To jsi celou naši společnou cestu jen hrála tuhle roli? Pokud ano, tak to ti vystavuji poklonu, přesvědčila jsi mě… Ale to jsem tím pádem úplnej hlupák, když jsem ti uvěřil!"
"Řeknu ti to asi takhle: Mé dny hraní si na koordinátorku jsou u konce!" řekla Kris. Ryan polkl. Začal ronit slzy ještě víc. Byl tak zoufalý.
,Já ho porazím, tenhle hlupák je můj. Vy běžte!' Chade…
'Běžte. Já budu za vámi.' Wyatte…
,Neee! Growlithe, jdu ti na pomoc!' Connore… Growlithe…
,Nikam nejdeš. Smůla!' Darrene…
,O mě si nedělej starosti, Ryane. Běž a přiveď Kris zpátky! O tuhle osobu se postarám! Tak na co ještě čekáš? Běž! Já ho porazím, slibuju!' Damione… tohle vše se teď honilo Ryanovi hlavou. Pak vyštěkl: "Chápeš, že my všichni jsme riskovali své životy, abychom tě zachránili?! Darren, Connor, Wyatt, Chad, Damion a já? A chceš mi říct, že celá naše snaha byla naprosto zbytečná?!"
"Nebylo to od nich hezké?" zamumlala Kris, "a teď už mě nech být," a chystala se odejít. Ryan zkameněl na krátkou dobu. Pak se zhluboka nadechl, zatnul zuby a skočil na druhý útes ke Kris. Pevně ji sevřel pravou rukou.
"Ne tak rychle! Chceš mi říct, že všichni jsme riskovali jen tak?" Kris se zasmála.
"Bez vás hňupů, bych nikdy nezískala tu sílu… tu moc, kterou mi lord Kaarme nabízí. Teď se chystám odejít tam, kde má svůj úkryt…"
"Ty ses zbláznila! Nedá ti vůbec nic! Jenom ti čmajzne ten smaragd, co nosíš a pak tě zabije! On tě nepotřebuje, potřebuje jen tu věc, co máš na krku!" řekl Ryan naštvaně, "a vůbec, jak víš o Kaarmem? Nikdy jsi ho neviděla… A co s tebou je? Proč máš ty rudé oči?"
"Mlč. Císař Kaarme nastolil v Hoennu nový řád. Řád bez Pokémonů a nepohodlných lidí. To on se zasloužil o svobodu této země… Očistil ji… a až se objeví Rayquaza, jeho dílo bude dokonáno!!"
"Kris… já tě nepoznávám…," zamumlal Ryan.
"Pokud nejsi se mnou… jsi můj nepřítel!"
"No dobrá, nedáváš mi jinou možnost. Udělám cokoli abych tě vrátil do normálního stavu. Udělám, co musím. Grovyle, volím si tebe!" řekl Ryan a hodil Pokéball.
"Tak ty chceš bojovat? No dobře… koneckonců nikdy jsme spolu nebojovali… Scythere, volím si tebe!" povolala Kris hmyzáka s čepelemi.
"Scyther? Scyther??" divil se Pokémon.
"Kašli na to, jestli to jsou přátelé, nebo ne! Zaútoč!" přikázala mu Kris. Scyther bez váhání přešel do ofenzívy a rozmáchl se po Grovylovi…
***
"Kde se ti hlupáci flákají? Ta holka už tady měla být! Co je zdržuje?"
"Můj pane, obávám se, že jsme ztratili signály všech našich agentů. Buď jsou mrtví, nebo ty zařízení ztratili, nebo vypnuli. Ať tak, nebo tak, znamená to, že se naše šance na zisk toho legendárního smaragdu snižuje. Přemýšlím… jestli by nebylo lepší odsud uprchnout," přemýšlel Kenneth. Kaarme zkřivil ret.
"Utéct? Ve chvíli našeho triumfu? Podceňuješ mě a sílu Říše. Všechno tohle jsem neudělal jen tak zbytečně! Ne… ta holka za mnou přijde, věř mi…," zasmál se Kaarme.
"Jak si můžete být tak jistý, mistře?"
"Ta pilulka, kterou jí dal Zack… vymyl jsem jí mozek… dokud účinkuje, tak je posedlá touhou mě najít. Ale je tu nevýhoda, že má omezeného trvání. Jestli jí někdo zdržuje, tak to je špatné…"
"Vy jste génius!" usmál se Kenneth. Vtom se ozvalo zaklepání na dveře. "Vstupte," zamumlal Kaarme. Dovnitř vstoupil šedovlasý major Fowler v šedé uniformě, na které se třpytila jeho hodnost a odznak hada.
"Zdravím, majore. Co se děje?"
"Můj pane. Naše průzkumné oddíly konečně zjistily, kam se vedení Aliance schovalo. Na Izabský ostrov, kousek od Pacifidlogu."
"Výborně. Připravte své oddíly. Vyšlete tam všechny své muže! A ještě něco…"
"Co, můj pane?" podivil se Kenneth.
"Této invaze se zúčastním… osobně," řekl Kaarme.
"Cože?! To je nebezpečné… co když…," vyvalil oči Kenneth.
"Hm. Chci být u toho, když budeme triumfovat! Gahaha!" zasmál se Kaarme, "majore, připravte helikoptéry!"
"Podle rozkazu, můj pane."
***
"Grovyle, kryj se! Zpomal ho semínkovým útokem!" přikázal Ryan. Grovyle vyplivnul na soupeře spoustu semínek a jeho útok byl zmařen.
"Kris, poslyš, můžeme si dát zápas někdy jindy… prosím, přestaňme s tím…,"
"Tím chceš říct co? Že se bojíš? Oh… vzdej se tedy!" odpověděla mu Kris.
"Tak to tedy myslíš vážně. V tom případě s tebou nebudu mít slitování, jako tehdy s Ashem Grayem. Půjdu do toho stejně naplno a tentokrát zvítězím, tomu věř! Grovyle, odpočiň si!" řekl Ryan a odvolal svého Pokémona, "od teď… budeme hrát vážně! Quilavo, volím si tebe!" Ohnivá lasice se okamžitě nažhavila. Kris se zašklebila. Mohla si myslet, že Ryan povolá někoho, kdo má výhodu. Ale jakoby snad měla něco tajného v úmyslu, protože Scythera nestáhla.
"Kris. Dávám ti poslední šanci tuhle frašku skončit a vyřešit náš konflikt jinde. Jestli budu nucen bojovat, tak do toho dám všechno. Nechci ti ublížit, ale měla by sis uvědomit, že tohle je naprosto zbytečný!" řekl Ryan.
"Tak ty se chceš vzdát, co? Cheche… věděla jsem, že jsi srabík, ale až takový… Scythere, použij X-nůžky!" odpověděla posedlá dívka. Ryan mrknul na Quilavu a pak dal ukazováček a palec umělé ruky do O a pak ukazováčkem namířil na soupeře. Quilava vyslal plamenomet. Scyther nabyl na útok soupeře připravený, takže se doslova usmažil.
"Cože? Takže neverbální příkaz? Zajímavé. S tímhle jsem tedy nepočítala…"
***
"Smím dovnitř, madam?" ozval se mužský hlas za Tamařinými dveřmi. Tamara usrkla kávu ze šálku, který jí přichystala Sandra a pak šla ke dveřím.
"Kdo jste a co chcete?" zeptala se, když cizince vpustila do své kanceláře. Byl to vysoký chlápek mezi třicítkou a čtyřicítkou měl tmavé kudrnaté vlasy, na sobě měl béžový vojenský kabátec na kterém se třpytil stříbrný odznak Rayquazy. Oko, které se na Tamaru dívalo, bylo blankytně modré, to druhé muž zřejmě ztratil, protože nosil pásku. Z pravého rukávu mu byla vidět stříbrná mechanická ruka.
"Plukovník Fridrich von Kahlenberg, madam. Bývalý člen Hoennské armády, nyní velitel kontrarozvědky Aliance. Tuším, že jste o mě ještě neslyšela, poslední dobou jsem pracoval na novém plánu, jak Kaarmeho porazit. Pár mých lidí se nechalo rekrutovat do Kaarmeho bezpečnostních složek."
"Takže špión, hm? Tak mi to ukažte, na co jste přišel," zamumlala Tamara. Plukovník zalovil ve svém kufříku. Vytáhl nějaké papíry a předal je Tamaře.
"Můžete mi stručně vysvětlit, oč tu jde?" zeptala se Tamara.
"Ovšem. Operace Moltres. Spočívá v tom, že speciální komando infiltruje Kaarmeho základnu a samotného Kaarmeho zajme," vysvětloval Kahlenberg, "opatrně ho odklidí z cesty a pak předvede před soud, kde se rozhodne, jak bude potrestán za své zločiny."
"To zní všechno velice zajímavě, ale co vláda? Nemůže být v Hoennu bezvládí! A jak chcete oznámit lidem, že Kaarme je zatčen?"
"Všechno je to v těch papírech. Musíme rozšířit zprávu, že císař je mrtvý a že si musí vybrat buď svobodu, nebo vyhnanství. Poté se zvolí vláda nová."
"Rozumím. Ale jednu věc, plukovníku. Nehrňte se do ničeho, dokud vám nedám rozkaz," řekla Tamara.
"Jistě, má paní," řekl Kahlenberg a odešel.
Hmm… tak se na to podívejme, pomyslela si Tamara, přisunula si stoh papírů k sobě. Začala je prolistovávat jeden po druhém. Byly to všechno oficiální dokumenty, opatřené pečetí Bílého hada. Tamara o žádném plukovníkovi von Kahlenbergovi neslyšela. Tohle smrdí levotou, pomyslela si. Co když je to přesně naopak a je to Kaarmeho agent? "SANDRO!" zavolala nahlas. Černovlasá asistentka přiběhla, jak rychle to šlo.
"Přála jste si něco, má paní?"
"Můžeš mi prosím zjistit něco o jistém Kahlenbergovi. Prý pracuje u kontrarozvědky, ale já jsem o něm tedy nikdy neslyšela. Podívej se do databáze centrálního počítače!"
"Jistě, m'lady," řekla Sandra a odklusala zase pryč. Tamara se opět ponořila do čtení.
***
Ryanův Quilava vydýchával po použitém plamenometu. I když vypadalo, že si soupeře doslova podal, plamenomet ho stál spoustu sil. Kris svýma červenýma očima zírala na úplně spáleného Scythera.
"Já tě varoval," řekl jí Ryan. Ale Kris ho neposlouchala. Odvolala Scythera a obrátila se k Ryanovi zády a udělala několik kroků. Zřejmě po Kaarmeho síle toužila mnohem víc, než si Ryan myslel.
"Už zase utíkáš? Proč se mi nepostavíš jako rovná? Nebo se chceš vzdát? Nevím… ale já myslel… celou dobu jsem si myslel, že mě máš ráda…"
"Hahaha! Dobrej vtip. Jak bych mohla mít ráda kyborga? Prober se trochu! Nejsi člověk, ale monstrum!" vyhrkla Kris. Ryan se rozžhavil doběla. Dokonce ani André si nedělal legraci z jeho protézy, natož že by ho urážel, ale Kris… Začalo ho píchat u srdce. Pomyslel si, že Kris je pod vlivem něčeho vyššího… že takhle by normálně nejednala. Snažil se tomu uvěřit, ale bylo to čím dál těžší.
"Kris. Nevím, co s tebou udělali, ale tohle nejsi ty! Musíš s tím bojovat!"
"Co to plácáš zase?! Zbavím tě toho utrpení. Marshtompe, do boje!" řekla Kris a hodila ball se svým startérem.
"Quilavo, vrať se. Volím si tebe, Grovyle!" Ryanův Grovyle zaujal bojové postavení a do pusy si dal větývku velkou jako párátko. Jeho žluté oči se na soupeře dívaly s jistým odporem. I když dříve bývali přátelé, tak Grovyle teď byl připraven hájit zájmy svého trenéra.
"Hydro pumpu, teď!"
"Grovyle, použij semínkový útok!" řekl Ryan. Jenže to neměl dělat. Semínka se nedostala přes mocný nápor vody, kterou Marshtomp vypustil. Vlna pak smetla Grovyla kamsi do daleka.
"Nee! Grovyle! Vrať se!" Ryanovy snahy byly zbytečné. Neozvala se ani hláska, která by mu potvrdila, že jeho věrný přítel je poblíž.
"A co teď, hm? Když už nemáš svého Grovyla?! Jsi vyřízený?! Ahahaha!" chechtala se Kris.
"To tedy nejsem. Volím si Man…"
"Tak to si teda nevolíš. Nedáváš mi jinou volbu, když mi pořád bráníš v odchodu. Marshtompe, hydro pumpu znova!" mohutná vlna vody zasáhla Ryana do břicha, zkratovala obvody jeho mechanické ruky a katapultovala ho do vzduchu. Ryan odletěl také kamsi do daleka a když dopadl, málem spadl do hluboké jámy, jejíž dno neviděl. Zachytil se útesu a doufal, že přijde pomoc… Dráty, které spojovaly jeho ruku s tělem se uvolnily a jeho mechanická ruka spadla kamsi dolů… Ryan byl v pasti.
***
"Hledala jsem v počítači celé hodiny a tady jsem vám přinesla dokumenty o plukovníku Kahlenbergovi, jak jste si přála, má paní," řekla Sandra a dala Tamaře štos papírů na stůl.
"Děkuju ti, Sandro. Můžeš jít," kývla Tamara a začala číst. Hmm… Tak tohle je zajímavé… Zdá se, že ten chlap mluvil pravdu. Sloužil v Hoennské armádě a při výkonu služby přišel o levé oko, pravou ruku a dva prsty na levé ruce. Podle toho, co tady čtu, tak by za Hoenn i položil život. Jestli je tohle pravda, máme skvělou šanci, jak toho hada porazit!
***
Grovyle se vyhrabal z křoví. Ničemu nerozuměl. Jak to, že proti němu Marshtomp zaútočil, když byli tak dlouho Kris a Ryan spolu? Musím něco udělat. Musím mu pomoct… ale jak?? přemýšlel ještěr. Začal čenichat okolo a doufal, že ucítí pach svého trenéra (plazí Pokémoni mají skvěle vyvinutý čich, který jim pomáhá v lovu kořisti ve volné přírodě). Zničehonic zachytil stopu a vydal se po ní. Vydrž, Ryane, příteli. Jdu ti na pomoc!
Grovylovi se to podařilo. Doběhl k útesu dřív, než se něco mohlo stát. Ryan se jen těsně držel jednou rukou.
"Kris! Prosím tě, přestaň s tím! Nech toho už! Prosím, přestaň! Udělám cokoliv! Jen mě dostaň odsud!" žadonil Ryan.
"Je mi líto… ale pokud nejsi se mnou, jsi můj nepřítel. A nikdo mi nebude bránit! Teď tě pošlu… na dno!!" řekla posedlá dívka. Ryan si všiml Grovyla, který se mu snažil jít na pomoc…
"Grovyle, utíkej pryč! Uteč a zachraň si život! Nestarej se o mě! Prosím! Splň mi moje přání a zmiz!!" vykřikl Ryan.
"Příliš pozdě. Ten už ti nepomůže. Sbohem, Ryane Conolly!" dívka kopla do Ryanovy ruky a donutila ho pustit se… Ryan začal padat dolů…
***
Tamara seděla opět ve své kanceláři a pročítala si papíry od plukovníka Kahlenberga. Už v kanceláři seděla celé hodiny a od té doby, co se ukázala Sandra, uplynula už hodina. To je vážně podivné, pomyslela si a vylezla ven.
Jenže to neměla dělat… Přiběhli k ní dva chlápci v uniformách Kaarmeho ochranky, chytili ji a spoutali ji.
"Nechte mě být!! Co to má znamenat, kruci?!" snažila se bránit Tamara, ale marně.
"Půjdete s námi, madam. Lord Kaarme rozhodne, co s vámi a dalšími zrádci Říše!" řekl chlápek.
Co se to stalo? Musela jsem v té kanceláři usnout, nebo co, pomyslela si Tamara.
Chlápci jí odvedli do hlavního sálu. Tamaru čekalo nemilé překvapení. Všude byli členové bezpečnostních složek Říše a svázaných členů Aliance.
"Co se to tady proboha děje?!" zeptala se Tamara.
"Překvapili nás. Byla to invaze. Probili se dovnitř a byli v početní výhodě… obsadili celou budovu a okolí. Odsud není úniku. Zdá se, že jsme prohráli," řekl smutně Archie. Na velké plazmové televizi na stěně se objevil Kaarmeho obraz.
"Tak a je dokonáno. Nyní už mi nebude nikdo odporovat. Gahahaha! Nikdo! Máte svá poslední přání, než rozhodnu o vašem potrestání?!"
"Nebudeme jako cvičené krysy v kleci! Nebudeme otroky se kterými budeš obchodovat! Nebudeme tvou válečnou kořistí! Nikdy!!" vyštěkla Tamara. Všichni kolem vyvalili oči. Tohle od ženy nečekali.
"Chachacha. Tak ty mi chceš odporovat? Sladká až do konce, co Tammy? Smůla, že už je pozdě! Gahahaha!" chechtal se Kaarmeho obraz.
"Co mám s nimi udělat, můj pane?" zeptal se Fowler.
"Přední vůdce Aliance odsuzuji za zradu Říše a rozvracení státu k okamžité popravě! Zbytek bude odsouzen podle míry aktivity v Alianci a bude odveden do pracovních táborů! Gahahaha!" řekl Kaarme. Chlápci se chopili Tamary, Sandry, Archieho, Tabithy, Courtney a Shelly a chystali se je odvést pryč…
Už bylo po všem. Odboj proti Kaarmemu v Hoennu skončil. Ryan padal kamsi dolů, kde na něj čekala jistě smrt a přední členové Aliance byli odsouzeni k okamžité popravě… Už nemám co vypravovat. Nemůžu dodat ke svému vyprávění nic, snad jen jediné slovo…
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miki Miki | Web | 19. července 2017 v 21:28 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone5S. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Detailov WEB

2 Sorotq Sorotq | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:36 | Reagovat

Качественные БЕСПЛАТНЫЕ порно игры вас ожидают все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

3 Soroyq Soroyq | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:54 | Reagovat

Лучшие  БЕСПЛАТНЫЕ игры онлайн находятся для вас игры без установки онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

4 Sororp Sororp | E-mail | 25. srpna 2017 v 4:58 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО С МОЛОДЫМИ http://sexvipka.com/ ПОРНО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ ОРАЛЬНЫЙ СЕКС https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

5 Soroik Soroik | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:43 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ДОМАШНЕЕ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ ОРАЛЬНЫЙ СЕКС https://minet-pornosex.ru/ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

6 Sorodl Sorodl | E-mail | 25. srpna 2017 v 6:10 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА https://minet-pornosex.ru/ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

7 Sorofq Sorofq | E-mail | 25. srpna 2017 v 7:19 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО С МОЛОДЫМИ БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ СОЧНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

8 Sorouq Sorouq | E-mail | 25. srpna 2017 v 8:32 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ СЕКС HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ СЕСТРЫ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

9 Sorolb Sorolb | E-mail | 25. srpna 2017 v 10:09 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ СЕСТРЫ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

10 Sorotn Sorotn | E-mail | 25. srpna 2017 v 12:46 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

11 Soroyu Soroyu | E-mail | 25. srpna 2017 v 17:17 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО ВИДЕО http://sexvipka.com/ ДОМАШНЕЕ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ HD https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

12 Avito321lob Avito321lob | E-mail | 29. září 2017 v 15:17 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

разблокировать аккаунт на авито по номеру телефона
как перенести телефон с одного аккаунта на другой в авито
как пополнить счет на avito
как разблокировать свой аккаунт на авито если
авито нижнекамск подработка деньги сразу

13 BethanyPnj BethanyPnj | E-mail | Web | 6. října 2017 v 0:11 | Reagovat

http://www.giftbookings.com/story.php?title=order-lasix-furosemide-online-cheap-buy-drugs-without-prescription

14 SlavaDoj SlavaDoj | 6. října 2017 v 0:13 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and complained about his anxiety. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/zolpidem-generic>url</a> and deal with it.

15 AlysonVkg AlysonVkg | E-mail | Web | 8. října 2017 v 20:15 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and cried about his insomnia. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-with-ibuprofen>interaction</a> and deal with it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama