Gabrielle

21. prosince 2013 v 23:26 | Dark Absol |  Profily postav
Jméno: Gabrielle Delacroix
Také známá jako: Francouzka, Gabri, Gabby
Věk: 15, datum narození 16. 12. 1993, znamení: Střelec
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Modrá
Příbuzní: Jennifer Delacroix (matka), François Delacroix (otec), Megan Conollyová (teta), Jeffrey Conolly (strýc), Ryan Conolly (bratranec), Katy Connollyová (sestřenice)
Domovské město: Richilieu (místo narození), Srdečné město (bydliště), obojí Sinnoh
Třída: Trenérka
Debut: Zápas s francouzskou příchutí (díl 22.)
POZOR! Článek obsahuje spoilery! Je také průběžně aktualizován.

Gabrielle (chybně někdy označována jako Gabriella) je Ryanova sestřenice. Narodila se v malém francouzském městečku Richilieu ve středu Sinnohu. Její otec François je ze zámožné rodiny Delacroixů, je generálním ředitelem sinnohské automobilky Étoile D'argent (Stříbrná hvězda, odkazuje na Mercedes-Benz) a její matka Jennifer je sestrou Megan Conollyové. V jejím hlase je stále slyšet znatelný francouzský akcent (lze to ale těžko "psát"). Ráda se obléká do elegantního ženského oblečení a často nosí podpatky.
Dětství
Moc toho o Gabriellině dětství nevíme, jen to, že ve stejném městě, kde žila (nejspíš Srdečné město), bydlel i posměváček Luke Darklighter, který ji neustále šikanoval a smál se jejímu původu a "legračnímu" akcentu (tomu udělal přítrž až Damion).
Trenérkou Pokémonů
V roce 2008 (ve 14 letech) se rozhodla vydat na cestu za odznaky. Zvláštní je, že neměla žádného startéra (její Pokémoni viz níže). Nakonec se jí podařilo získat všech osm odznaků a projít kvalifikací své země (klidně by se vzdala všech svých odznaků kvůli Damionovi). Byla zařazena do skupiny G, spolu s mistrem světa z roku 2005 Justinem Halliwellem (Amandiným bratrem), Alex Munroeovou a Katelyn Reynoldsovou.
Vztahy
1. Benoît Pelletier
O vztahu Gabrielly a Bena Pelletiera nemáme moc informací. Snad jen tu, že i přes chlapcovo naléhání k návratu, je konec tohoto vztahu, francouzsky La Fin. Ben tomu nechtěl uvěřit a jelikož byl také z majetné rodiny, chtěl Gabriellu a Damiona rozeštvat na základě majetkových rozdílů.
2. Damion McQuare
"Musíš si dávat pozor… když nosíš podpatky"
"Merci, Damione… já nejssem s toho désenchantée, já… jssem assi amoureuse…"
"Cože? Já neumím francouzsky, promiň"
"To nevadí. Já tě to nauším. A teď bych ti chtěla něsso dát. Tu nejhessší věc na Frranssii"
První vyznání lásky Gabrielly Damionovi (RA 023, Nový rok v Lávovém městě)
Na Silvestra 2008 se setkal Damion poprvé s Gabriellou. Bylo na něm vidět, že se zamiloval (polil si omylem tričko limonádou, styděl se přiťuknout si s ní skleničkou). Po oslavách následovala výše uvedená scéna, následovaná polibkem.
Následující den jí pozval Damion do kavárny, kde se setkali se známou tváří - Lukem. Damion se za dívku před jeho posměšky postavil a udělal na ni obrovský dojem.
Krátce po tomto incidentu se ale každý vydali svou cestou (Damion získával odznaky v Hoennu a Gabrielle v Sinnohu + zlepšovala si angličtinu). Damion o tomto nechtěl moc mluvit, i když se obával, že o ni přijde. Znovu se setkali až na Wallaceově poháru, kde se opět dali dohromady. Na mistrovství světa ji Damion viděl s jejím bývalým přítelem, ale později se od ní dověděl, že ho pořád má ráda.
Osobnost
Gabrielle je typická mladá slečna (podle oblečení), jak se později ukáže v 76. díle, prvotřídní oblečení, kosmetiku a podpatky má hlavně proto, že je z majetné rodiny. Je milá, ovšem dokáže se i snadno rozzlobit (například když soupeřka Kris Michelle si s ní po zápase nepodala ani rukou). I když je z bohatší vrstvy, nechová se snobsky, ba naopak.
Pokémoni
Všichni Gabriellini Pokémoni jsou nějakým způsobem malí, či krásní, roztomilí:
Vulpix, Milotic, Wigglytuff, Delcatty, Vaporeon, Kirlia, Glameow a Swinub.
Zajímavosti
Gabrielle se má fyzicky podobat belgické zpěvačce Kate Ryan.
Jméno Gabrielle je odkaz na australskou zpěvačku Gabriellu Cilmi.
Její oblíbené jídlo jsou francouzské palačinky, Crêpes a polévka Bouillabaise (francouzská "polévka" s mořskými plody)
Po trenérské kariéře by se chtěla stát zpěvačkou nebo módní návrhářkou.
Francouzka je jen napůl (z otcovy strany), přesto je francouzština její mateřštinou.
Má kamarádky, které pouze mluví francouzsky (například Monique).
Jméno jejího rodného města odkazuje na historickou postavu, kardinála Richilieu, prvního ministra francouzského krále Ludvíka XIII.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gladiola gladiola | Web | 21. června 2015 v 8:49 | Reagovat

rychla pujcka bez 1kc ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama